Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

O nás

Český vyhledávač módních doplňků specializující se na kabelky a dámské i pánské peněženky.

Výhody Galanterio.cz

  • 22239

    Právě u nás najdete 22239 hodinek nejrůznějších značek.

  • 194

    Na výběr máte z hodinek 194 exkluzivních značek.

  • 9

    Nyní zde najdete nabídku hodinek z  e-shopů.

Hodio.cz je český vyhledávač hodinek, který shromažďuje nabídku spousty menších i větších e-shopů. Poskytujeme Vám širokou, denně aktualizovanou, nabídku hodinek nejrůznějších českých i světových značek. Naším cílem je poskytnout zákazníkům nejširší výběr na trhu a posunout tak výběr hodinek na novou, vyšší úroveň. Tohoto cíle chceme dosáhnout shromážděním nabídky vybraných a ověřených e-shopů s nejrůznějším sortimentem a poskytnout tak zákazníkovi, co možná nejširší škálu hodinek na jedné webové stránce.

A jak Hodio.cz funguje? Nehledejte v tom nic složitého. Kliknutím na jakýkoli produkt na našich webových stránkách se dostanete na webové stránky příslušného e-shopu, který daný produkt nabízí. Poté již stačí si jen standartní cestou objednat zboží a máte nakoupeno. Ano, nakupování hodinek snad nikdy nebylo jednodušší.

Hodio.cz je ideálním pomocníkem pro ty, kteří hledají širokou nabídku hodinek na jednom místě a nebaví je proklikávat se nabídkami jednotlivých e-shopů zvlášť. Dejte si kafíčko, tuhle práci jsme udělali za Vás. Ať už hledáte hodinky pro sebe, pro přítele, kamarády či známé, v naší, denně aktualizované nabídce si zajisté vyberete. A pozor. Občas přihazujeme i nějakou tu slevu.

Máte dotaz? Napadá Vás, jak zlepšit naše služby nebo chcete upozornit na nedostatky? Nejsme dokonalí, a proto nás prosím neváhejte kontaktovat na emailové adrese info@hodio.cz. Denně jsme připraveni Vám poradit či reagovat na Vaše připomínky. Pokud však potřebujete poradit s výběrem konkrétního produktu, kontaktujte prosím příslušný e-shop, kde Vám pomohou proškolení a zkušení odborníci.

Nahoru