Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Stará, dobrá klasika –
hodinky Casio

Casio, jednu z nejprodávanějších značek hodinek na světě, založil již v roce 1946 japonec Tadao Kashio. Zpočátku se sice Casio soustředilo spíše na kalkulačky, ale již v 80. letech se zaměřilo také na trh hodinek a stalo se uznávanou hodinářskou značkou, čehož dosáhlo mimo jiné také díky využití zkušeností získaných při výrobě kalkulaček. Casio má na svědomí dokonce první hodinky, které zobrazovaly datum. Dnes se již firma Casio může pyšnit více než 11 tisíci zaměstnanci. A jejich japonská výrobní linka vypustí do světa ročně 2,6 milionu hodinek.

Stará, dobrá klasika – hodinky Casio @ facebook.com/CasioCzech/

Hodinky Casio jsou ve svém oboru skutečně raritou. Velkou zásluhu na tom mají jejich dlouholeté zkušenosti, díky kterým stále přicházejí s novými kolekcemi, jdou s dobou a nezanedbávají ani inovace. Dnes je již jejich portfolio mnohem širší. Kromě hodinek se Casio dále věnuje kalkulačkám, ale i hudebním nástrojům, fotoaparátům a dalším.
Hodinky Casio si pochvalují muži i ženy. Každé z nich jsou přitom jiné. Pánské hodinky Casio dbají spíše na odolnost materiálu, jednoduchost a dlouhou životnost. U dámských je naopak větší pozornost věnována samotnému designu hodinek.

Pánské hodinky Casio

Hodinky Casio jsou pro pány zaručenou klasikou, se kterou nemohou šlápnout vedle. A také proto je mají tak rádi. Díky širokému sortimentu a pravidelnému vydávání nových a nových kolekcí se navíc nemusíte bát, že budou vaše nové hodinky zastaralé. Casio jde s dobou a snaží se své hodinky vždy přizpůsobit současným trendům. Ať už jste fanoušek plastových řemínků nebo těch ocelových, s výběrem nebudete mít problém.

Zobrazit další produkty

Dámské hodinky Casio

Značka Casio je mezi ženami stále oblíbenější. A není se čemu divit. Nabízí totiž tak široký sortiment, že se v něm najde snad každá z nás. Na výběr máte sportovnější styl hodinek, které se dokonale hodí jak ke sportovním outfitům, tak k těm ležérnějším. Anebo naopak velmi elegantní dámské hodinky, se kterými zazáříte při každé příležitosti. Jejich síla je v rozmanitosti. V nabídce Casio totiž najdete hodinky nejrůznějších barev i kovů. Na své si přijdou jak příznivci zlaté, stříbrné, bronzové, tak také milovnice barevných hodinek.

Zobrazit další produkty

2. 8. 2019

Nahoru