Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Minimalistické hodinky pro muže i ženy, to je Daniel Wellington

Každá úspěšná firma má za sebou nelehkou cestu a velmi silný příběh. Přesně tak tomu je i u hodináře Filipa Tysandera. Že vám jeho jméno nic neříká? Tak tento muž stojí za světoznámou značkou hodinek Daniel Wellington a za poslední roky z ní udělal jednu z nejblíbenějších na celém světě. Chcete se toho o příběhu značky a samotných hodinkách dozvědět více? Tak pojďme na to.

Minimalistické hodinky pro muže i ženy, to je Daniel Wellington

Značka byla založena v roce 2011. Do té doby se její zakladatel Filip Tysander věnoval marketingu a módě. Osudným mu ale byla jeho vášeň k cestování. Na jedné ze svých cest po Britských ostrovech se totiž seznámil s člověkem, jehož jméno zajisté známe. Jmenovat se totiž Daniel Wellington. Tento pán jej okouzlil na první pohled. Byl velmi nóbl, ale i přesto uvolněný a nenáročný. Měl svůj osobitý styl a nedal dopustit na své staré hodinky ROLEX s již velmi obnošeným řemínkem NATO.

A právě tento pán byl pro zakladatele velmi inspirující. Filip se na jeho popud proto rozhodl spojit nadčasový minimalismus s moderním designem a vytvořit tak něco nového. Hned po příjezdu se tedy pustil do práce. Kromě inspirace z cest do hodinek vložil také svůj vlastní vkus a dlouhaleté zkušenosti ze světa módy. Výsledek byl okouzlující a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Nyní patří hodinky DW mezi jedny z nejblíbenějších na celém světě. Svůj tradiční design si zachovaly i nadále, a tak jsou i nové kolekce decentní, elegantní, nadčasové a až neuvěřitelně univerzální.

Jaké jsou hodinky Daniel Wellington?

Pokud bychom měli shrnout hodinky do jedné věty, stačilo by „v jednoduchosti je krása“. To, že se hodinky během pár let staly ikonou, není náhoda. Kromě neuvěřitelné píle jejich zakladatele za úspěchem stojí také čistý a velmi elegantní design, který si zamilovali lidé všech věkových kategorií. Kouzlo tkví zejména v tom, že hodinky může nosit prakticky kdokoli a kdekoli. A přesně na takový kousek zákazníci čekali.

Pro koho jsou?

Většina hodinek Daniel Wellington jsou uváděny jako Unisex. V nabídce ale najdete také čistě dámské i pánské modely. Hodinky jsou zpravidla dostupné ve 3 velikostech ciferníku, a tak skvěle padnou útlejšímu dámskému i objemnějšímu pánskému zápěstí. Velkým hitem byly zpočátku zejména vyměnitelné řemínky, které si každý mohl přizpůsobit svému vkusu či aktuálnímu outfitu. Nyní ale zákazníci nedají dopustit také na kvalitní kožený pásek či ten kovový. Na oblíbenosti zajisté přidal také fakt, že jsou hodinky velmi lehké a pohodlné.

Patříte také mezi fanoušky hodinek Daniel Wellington? My jsme z nich unešení a nedáme na ně dopustit. Kromě nadčasového designu a elegantního vzhledu je totiž kouzelná také jejich cena. Pořidit si tak můžete hned několik barevných provedení a nebo střídat řemínky, jak se vám jen zlíbí. Tleskáme zakladateli a děkujeme za krásné kousky. A pokud doma ještě žádný kousek z dílny Daniel Wellington nemáte, neváhejte a hurá do toho. Zajisté nebudete litovat.

Zobrazit další produkty

27. 2. 2020

Nahoru