Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Hodinky Festina – švýcarská kvalita na dosah

Ne nadarmo se již roky používá idiom „šlapou jako švýcarské hodinky“. Ať už tímto výrazem myslel autor cokoli, pro švýcarskou značku Festina to platí doslova. Značku Festina zná, byť jen z doslechu, skoro každý z nás. Málokdo už ale ví, že tato společnost působí na trhu již od roku 1902. Toho roku totiž vznikla ve švýcarském městě La Chaux de Fonds hodinářská manufaktura.

Hodinky Festina – švýcarská kvalita na dosah @ instagram.com/festina.watches

Festina si za dobu své existetnce prošla spoustou změn. Roku 1989 ji například odkoupil Miquel Rodriquez, španělský hodinář (též vlastník značky Lotus).  Tak vznikla skupina Festina Lotus S.A a vedení se přesunulo do Barcelony. I přesto se Festina stále držela svých zásad a tradic. Nový majitel do ní vnesl také řadu nových modelů a inovací. Dnes je Festina součástí obrovského koncernu Festina Group, jež spojuje 5 světových značek hodinek, a to Festina, Candino, Lotus, Jaguar a Calypso.

A jaká je Festina dnes?

Dnes patří Festina stále mezi přední výrobce hodinek v Evropě. Na svědomí má nespočet dámských i pánských hodinek, které vyčnívají mimo jiné také svou přesností. Hodinky Festina, jak je dnes známe, jsou dokonalých ztělesněním elegance a vkusu. Silnou stránkou Festiny je také její soustředění se na neustálou inovaci svých modelů. Dokonale kopíruje trendy dnešní doby jak u elegatních hodinek, tak i u těch sportovních hodinek. Sportovci si tak přijdou na své díky hodinkám, které hravě zvládnou extrémní prostředí, jsou voděodolné a nechybí jim ani další funkce, které správný sportovec potřebuje.

Jaké jsou hodinky Festina?

V současnosti jsou hodinky z dílny Festina jedničkou jak na španělském, tak i na francouzském trhu. A v dalších až 60 zemích patří mezi oblíbené výrobce. A není se čemu divit. Hodinky Festina, které ve všeobecnosti patří mezi hodinky střední cenové kategorie, vynikají švýcarskou kvalitou. Důkaz je kladen taktéž na design hodinek. Ať už hledáte elegantní či sportovní hodinky, design značky Festina vás vždy odzbrojí.

Pánské hodinky Festina

Šikorá škála pánských hodinek Festina uspokojí i toho nejnáročnějšího muže. Na výběr je ze spousty modelů jak elegantních, tak i sportovních hodinek. Jedno mají ale všechny společné - důraz na švýcarskou kvalitu a neotřelý design, který jim může kde kdo závidět.

Zobrazit další produkty

Dámské hodinky Festina

U dámských hodinek Festina je kladen důraz zejména na design. Stejně jako muži, mají i dámy na výběr z elegantních a sportovních hodinek. Samozřejmostí jsou kožené i ocelové pásky a nejrůznější provedení a odstíny pouzder hodinek.

Zobrazit další produkty

19. 8. 2019

Nahoru