Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sleva 5 % na všechny hodinky do 30. 11. 2019 BLK04 V obchodě timestore.cz

Zavřít

Elegantní a stylové? Takové jsou hodinky Tommy Hilfiger

Značku Tommy Hilfiger asi nemusíme představovat. Jde totiž o jednu z nejznámějších lifestyle značek na světě. Hodinky od „Tommyho“ patří mezi ty vůbec nejoblíbenější a není tomu tak jen náhodou. Sportovně elegantní styl hodinek představující mladický, cool vzhled odrážející atmosféru amerického předměstí, se pro mnohé stal symbolem stylu a luxusu. Hodinky Tommy Hilfiger dokonale snoubí kvalitu, eleganci, jednoduchost, ale zároveň ležérnější styl, díky kterému se hodí téměř ke každé příležitosti.

Elegantní a stylové? Takové jsou hodinky Tommy Hilfiger @ instagram.com/tommyhilfiger

Kdo je Thomas Jakob Hilfiger

Thomas Jacob Hilfiger je, jak už jméno napovídá, zakladatelem módní značky Tommy Hilfiger. Kromě toho je ale také otcem pěti dětí, manželem Dee Occlepo a člověkem, jehož začátky ve světě módy nebyly úplně růžové. Již v mládí se Thomas Jakob věnoval módě, nakupoval džíny, které upravoval a prodával v obchodě ve svém rodném městě Elmira. Zanedlouho si otevřel také vlastní obchod pod názvem The People´s Place, který ale po čase zkrachoval. Po nelehkém začátku přišel úspěch. V roce 1984 totiž založil „Tommy Hilfiger Corporation“ a v roce 1992 pozřela světlo světa jeho první kolekce. Společnosti se nebývale dařilo. Když ale v roce 2006 nastal pokles, rozhodl se ji prodat, a to za neuvěřitelných 1,3 mld EUR společnosti Apax Partners. Další zvrat nastal v roce 2010. Právě v tomto roce došlo k dalšímu prodeji firmy, kterou koupil nikdo menší než Phillips – Van Heusen, který je majitelem společnosti Calvin Klein.

Pánské hodinky Tommy Hilfiger

Pánské kousky z dílny Tommy Hilfiger jsou ideálním doplňkem pro pány, kteří milují spíše ležérní a sportovní styl. Přestože jsou hodinky minimalistické, každý kousek něčím zaujme. Ať už jde o barvu, řemínek či celkový design. Tommyho v nich nezapřete a přesně to mají pánové rádi. Značka Tommy Hilfiger se tak mezi muži stala symbolem luxusu, kvality a vytříbeného vkusu. Mrkněte na naši nabídku kousků z dílny této celosvětově známé značky, třeba i nějaký ulovíte. :)

Zobrazit další produkty

Dámské hodinky Tommy Hilfiger

Hodinky Tommy Hilfiger jsou vytouženým kouskem žen, které hledají luxusní hodinky té nejvyšší kvality. Modely dokonale padnou mladším dívkám, které milují barvy, rády si užívají života a vědí, co přesně od hodinek očekávají a jak by měly vypadat. Co se samotného designu týče, Tommy se nebojí experimentovat a tak na hodinách najdete spoustu kamínků, aplikací a zajímavých prvků, které zajisté ocení každá žena.

Zobrazit další produkty

11. 7. 2019

Nahoru