Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sleva 5 % na všechny hodinky BLK04 V obchodě timestore.cz

Zavřít

Elegantní a stylové? Takové jsou hodinky Tommy Hilfiger

Značku Tommy Hilfiger asi nemusíme představovat. Jde totiž o jednu z nejznámějších lifestyle značek na světě. Hodinky od „Tommyho“ patří mezi ty vůbec nejoblíbenější a není tomu tak jen náhodou. Sportovně elegantní styl hodinek představující mladický, cool vzhled odrážející atmosféru amerického předměstí, se pro mnohé stal symbolem stylu a luxusu. Hodinky Tommy Hilfiger dokonale snoubí kvalitu, eleganci, jednoduchost, ale zároveň ležérnější styl, díky kterému se hodí téměř ke každé příležitosti.

Elegantní a stylové? Takové jsou hodinky Tommy Hilfiger @ instagram.com/tommyhilfiger

Kdo je Thomas Jakob Hilfiger

Thomas Jacob Hilfiger je, jak už jméno napovídá, zakladatelem módní značky Tommy Hilfiger. Kromě toho je ale také otcem pěti dětí, manželem Dee Occlepo a člověkem, jehož začátky ve světě módy nebyly úplně růžové. Již v mládí se Thomas Jakob věnoval módě, nakupoval džíny, které upravoval a prodával v obchodě ve svém rodném městě Elmira. Zanedlouho si otevřel také vlastní obchod pod názvem The People´s Place, který ale po čase zkrachoval. Po nelehkém začátku přišel úspěch. V roce 1984 totiž založil „Tommy Hilfiger Corporation“ a v roce 1992 pozřela světlo světa jeho první kolekce. Společnosti se nebývale dařilo. Když ale v roce 2006 nastal pokles, rozhodl se ji prodat, a to za neuvěřitelných 1,3 mld EUR společnosti Apax Partners. Další zvrat nastal v roce 2010. Právě v tomto roce došlo k dalšímu prodeji firmy, kterou koupil nikdo menší než Phillips – Van Heusen, který je majitelem společnosti Calvin Klein.

Pánské hodinky Tommy Hilfiger

Pánské kousky z dílny Tommy Hilfiger jsou ideálním doplňkem pro pány, kteří milují spíše ležérní a sportovní styl. Přestože jsou hodinky minimalistické, každý kousek něčím zaujme. Ať už jde o barvu, řemínek či celkový design. Tommyho v nich nezapřete a přesně to mají pánové rádi. Značka Tommy Hilfiger se tak mezi muži stala symbolem luxusu, kvality a vytříbeného vkusu. Mrkněte na naši nabídku kousků z dílny této celosvětově známé značky, třeba i nějaký ulovíte. :)

Dámské hodinky Tommy Hilfiger

Hodinky Tommy Hilfiger jsou vytouženým kouskem žen, které hledají luxusní hodinky té nejvyšší kvality. Modely dokonale padnou mladším dívkám, které milují barvy, rády si užívají života a vědí, co přesně od hodinek očekávají a jak by měly vypadat. Co se samotného designu týče, Tommy se nebojí experimentovat a tak na hodinách najdete spoustu kamínků, aplikací a zajímavých prvků, které zajisté ocení každá žena.

11. 7. 2019

Nahoru